Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

Naposledy aktualizované

 • Bezplatné prohlídky historického centra Klatov

  Bezplatné prohlídky historického centra Klatov

  Informace o konání prázdninových bezplatných prohlídek historického centra pro veřejnost. Konají se každou sobotu od 4.7., poslední prohlídka je 5.9. Termíny jsou tedy: 4.7., 11.7., 18.7., 25.7., 1.8., 8.8., 15.8., 22.8., 29.8. a 5.9.

 • Film Nespoutaný Django v letním kině na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

  Film Nespoutaný Django v letním kině na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

  Nechte se ve středu 29. července zlákat do letního kina na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj. Zhlédnout můžete bláznivý western Nespoutaný Django (2012) oceněný 2 Oscary a 2 Zlatými glóby z dílny kultovního režiséra Quentina Tarantina. V červenci a srpnu

 • Koncert skupin Imodium a Cocktail ála Motejl na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

  Koncert skupin Imodium a Cocktail ála Motejl na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

  Nenechte si utéct skvělý večer ve společnosti jedné z nejúspěšnějších mladých českých kapel Imodium a pop-rockové Cocktail ála Motejl. Jako každý čtvrtek v červenci a srpnu vystoupí i 6. srpna na nádvoří plzeňského pivovaru dvě populární české skupiny. Vyr

 • Koncert skupin Mother‘s Funkers a 100°C na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

  Koncert skupin Mother‘s Funkers a 100°C na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

  Nechte se ve čtvrtek 30. července pohltit atmosférou na společném koncertu energií pulzujících Mothers Funkers a 100°C. Každý čtvrtek v červenci a srpnu můžete na nádvoří plzeňského pivovaru zdarma navštívit koncert dvou vybraných českých uskupení!

 • Podzim v alpinu 2015

  Podzim v alpinu 2015

  Ač si to mnozí z nás ještě nechtějí připustit, více než polovina roku je již za námi, léto pomalu končí a blíží se podzim.

 • Dožínky Plzeňského kraje 2015 a Přeštické pivní slavnosti

  Dožínky Plzeňského kraje 2015 a Přeštické pivní slavnosti

  Dožínkové slavnosti Plzeňského kraje jsou v roce 2015 spojeny s Přeštickými pivními slavnostmi. Hlavní program se uskuteční na Masarykově náměstí od 11:00 hodin.

 • ITEP 2015

  ITEP 2015

  11. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2015, se již tradičně bude konat v hale TJ Lokomotiva Plzeň v Úslavské ulici v Plzni na Slovanech, od 24. - 26. září.

 • Veletrh cestovního ruchu ITEP zve po stopách filmu

  Veletrh cestovního ruchu ITEP zve po stopách filmu

  Rodina Klusálkových vás s radostí zve opět po roce na 11. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP, konajícího se ve dnech 24. – 26. září 2015 tradičně v prostorách nové haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, Plzeň.

 • pivnicyklotrasy.cz

  pivnicyklotrasy.cz

  Věděli jste, že se v Plzni a jejím okolí uvaří za rok více než 100 druhů piv? A víte, že na Plzeňsku můžete objevit a poznat zhruba stovku pivovarnických památek a zajímavostí? Ne? Pak možná právě pro Vás je tu nový projekt www.pivnicyklotrasy.cz.

 • Plzeňský kraj a město Plzeň se prezentovaly na Všeobecné světové výstavě EXPO v Miláně

  Plzeňský kraj a město Plzeň se prezentovaly na Všeobecné světové výstavě EXPO v Miláně

  Část českého pavilonu na Všeobecné světové výstavě EXPO v italském Miláně patří od 16. do 30. června 2015 prezentaci Plzeňského kraje a města Plzně jakožto jednoho ze dvou letošních Evropských hlavních měst kultury.

 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ