Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

Naposledy aktualizované

 • Film Vlk z Wall Street v letním kině na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

  Film Vlk z Wall Street v letním kině na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

  Letní kino na nádvoří plzeňského pivovaru láká 5. srpna na strhující Scorseseho snímek Vlk z Wall Street. V hlavní roli Leonardo DiCaprio coby burzovní makléř vás vtáhne do povrchního světa přetékajícího penězi, drogami a sexem. Promítáme každou středu.

 • Koncert skupin Jelen a Mono Love na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

  Koncert skupin Jelen a Mono Love na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

  Skupina Jelen – hudební objev roku 2014 – zahraje ve čtvrtek 13. srpna po boku indie-popové kapely Mono Love na nádvoří plzeňského pivovaru. Zdarma! Ano, každý čtvrtek v červenci a srpnu máte šanci zhlédnout koncert dvou populárních českých kapel zdarma.

 • Koncert skupin Imodium a Cocktail ála Motejl na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

  Koncert skupin Imodium a Cocktail ála Motejl na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

  Nenechte si utéct skvělý večer ve společnosti jedné z nejúspěšnějších mladých českých kapel Imodium a pop-rockové Cocktail ála Motejl. Jako každý čtvrtek vystoupí i 6. srpna na nádvoří plzeňského pivovaru dvě populární české skupiny. Vyrazte na koncert!

 • Obří loutky v Plzni

  Obří loutky v Plzni

  Jako poctu tradici plzeňskému loutkářství, do které spadají velikáni jako Josef Skupa nebo Jiří Trnka, uvádí Plzeň 2015 a společnosti ArtProm neopakovatelné představení obřích loutek španělské divadelní skupiny Carros De Foc.

 • Bezplatné prohlídky historického centra Klatov

  Bezplatné prohlídky historického centra Klatov

  Informace o konání prázdninových bezplatných prohlídek historického centra pro veřejnost. Konají se každou sobotu od 4.7., poslední prohlídka je 5.9. Termíny jsou tedy: 4.7., 11.7., 18.7., 25.7., 1.8., 8.8., 15.8., 22.8., 29.8. a 5.9.

 • Podzim v alpinu 2015

  Podzim v alpinu 2015

  Ač si to mnozí z nás ještě nechtějí připustit, více než polovina roku je již za námi, léto pomalu končí a blíží se podzim.

 • Dožínky Plzeňského kraje 2015 a Přeštické pivní slavnosti

  Dožínky Plzeňského kraje 2015 a Přeštické pivní slavnosti

  Dožínkové slavnosti Plzeňského kraje jsou v roce 2015 spojeny s Přeštickými pivními slavnostmi. Hlavní program se uskuteční na Masarykově náměstí od 11:00 hodin.

 • ITEP 2015

  ITEP 2015

  11. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2015, se již tradičně bude konat v hale TJ Lokomotiva Plzeň v Úslavské ulici v Plzni na Slovanech, od 24. - 26. září.

 • Veletrh cestovního ruchu ITEP zve po stopách filmu

  Veletrh cestovního ruchu ITEP zve po stopách filmu

  Rodina Klusálkových vás s radostí zve opět po roce na 11. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP, konajícího se ve dnech 24. – 26. září 2015 tradičně v prostorách nové haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, Plzeň.

 • pivnicyklotrasy.cz

  pivnicyklotrasy.cz

  Věděli jste, že se v Plzni a jejím okolí uvaří za rok více než 100 druhů piv? A víte, že na Plzeňsku můžete objevit a poznat zhruba stovku pivovarnických památek a zajímavostí? Ne? Pak možná právě pro Vás je tu nový projekt www.pivnicyklotrasy.cz.

 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ