Plzeňský kraj - turistů ráj

lupa

Prázdninová štafeta

Prázdninová štafeta

Štafeta je určena dětem a mládeži do 18 let. I letos ji pořádá Plzeňský kraj ve spolupráci se Zoologickou a botanickou zahradou města Plzně, spoluorganizátory patnáctého ročníku jsou Správa informačních technologií města Plzně a Středisko volného času RADOVÁNEK.

POZOR!  Soutěž začíná až první prázdninový den, tedy 1. 7. 2018!

Letošní ročník je opět v elektronické podobě. Stránky se ti přizpůsobí i při prohlížení na mobilu nebo tabletu. Stačí se registrovat a můžeš hrát. Vyber si své cíle z celkové nabídky 50 ti míst a můžeš získat některou z hodnotných cen, hlavní cenou je opět rodinný zájezd od cestovní kanceláře BUSTOUR FOLTÝNOVÁ! Další hodnotné ceny věnuje do soutěže OPTIK STUDIO Josef Švarc, firma HEPOS Plzeň, firma Liman sport Plzeň, Plzeňský kraj, Zoo plzeň a další sponzoři.

A co ti přináší letos štafeta nového? Zjednodušená pravidla celé soutěže, stačí navštívit 25 cílů z celkového počtu 50 a automaticky se zařazuješ do slosování o nejlepší ceny. Prohlédni, naplánuj, jeď, vyfoť se u turistického cíle a nahraj. Takto jednoduše a rychle se můžeš dostat do slosování. Více informací najdeš v pravidlech soutěže.

Vyhlášení a předání hlavních cen (prvních deset výherců) proběhne při Mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2018 v hale TJ Lokomotiva Plzeň konaného 20. - 22. září 2018.

Více na: http://stafeta.plzensky-kraj.cz/

Akce

 • Letní barokní festival 2018
  Letní barokní festival 2018

  Letní barokní festival je jednou z nejvýznamnějších a návštěvnicky nejoblíbenější částí unikátního projektu Plzeňského kraje „Západočeské baroko“, který vznikl v lednu 2016.

  Číst dál...
 • Veletrh ITEP 2018
  Veletrh ITEP 2018

  Veletrh ITEP je třetím největším mezinárodním veletrhem cestovního ruchu v České republice, který v průměru navštěvuje 13 000 lidí a účastní se ho přes 120 vystavovatelů.

  Číst dál...
 • Prodaná nevěsta pod širým nebem
  Prodaná nevěsta pod širým nebem

  Nejznámější česká opera, otevřená scéna pod širým nebem, panoramatické jeviště, slavní operní pěvci, stovky účinkujících, plzeňský folklór, živý orchestr, komedianti, vesnická hospoda a Jeník s Mařenkou.

  Číst dál...
 • Prázdninová štafeta
  Prázdninová štafeta

  Štafeta je určena dětem a mládeži do 18 let. I letos ji pořádá Plzeňský kraj ve spolupráci se Zoologickou a botanickou zahradou města Plzně, spoluorganizátory patnáctého ročníku jsou Správa informačních technologií města Plzně a Středisko volného času RADOVÁNEK.

  POZOR!  Soutěž začíná až první prázdninový den, tedy 1. 7. 2018!

  Číst dál...