Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

Veletrh cestovního ruchu ITEP zve po stopách filmu

Veletrh cestovního ruchu ITEP zve po stopách filmu

Rodina Klusálkových vás s radostí zve opět po roce na 11. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP, konajícího se ve dnech 24. – 26. září 2015 tradičně v prostorách nové haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, Plzeň.

Tentokráte návštěvníky veletrh zavede do prostředí filmu a červeného koberce.

Mezi 120 vystavovateli z tuzemska i zahraničí budou po celé tři dny hosty veletrhu herci z oblíbeného seriálu Policie Modrava, kteří pro vás fanoušky, mají překvapení... Dozvíte se ho přímo od nich na veletrhu!

Filmy a pohádky se točí po celém světě. V Plzeňském kraji vznikaly např.

Santiniho jazyk, Obsluhoval jsem anglického krále, Anděl Páně, Tři životy, Tři oříšky pro Popelku a mnoho dalších. Ti z vás, kteří vědí, kdo režíroval poslední jmenovanou pohádku, znají i odpověď na otázku - Koho ve čtvrtek  24. 9. v 15,45 h uvítáme v Křesle pro hosta?

Přijďte se projít po červeném koberci a načerpat kompletní turistické informace, kam cestovat za krásami Plzeňského kraje, celé ČR i zahraničí, objevovat nové možnosti a tipy, kam se vydat, užít si plno zábavy s interaktivními hrami – např. Zabal si castingový kufr, Obleč si Popelčiny šaty, pokusit se pokoušet fyzikální zákony s exponáty Techmania Science Center, zaposlouchat se do rytmu originální italské kapely, swingu, folku, country, dudácké muziky či dechového orchestru. A samozřejmě se opět můžete těšit na prezentaci ZOO Plzeň a nějaké to živé zvířátko, ukázku tradičních řemesel...

Vás gurmány čeká pestrá paleta chutí a vůní v podobě ochutnávek české i zahraniční kuchyně, bavorských specialit a bavorských piv.

Přijďte si užít veletrh cestovního ruchu ITEP 2015 po stopách filmu všemi smysly!

Naposledy upravil: Beránek Filip (17.08.2015)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ