Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

ITEP 2014

ITEP 2014

Přijměte naše pozvání na 10. ročník Veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2014, který se tak jak v minulém roce bude konat v hale TJ Lokomotiva Plzeň v Úslavské ulici v Plzni na Slovanech.

Vážení příznivci turistiky,                                                  

rok uplynul jako voda a opět Vás s radostí zveme společně s rodinou Klusálkových k návštěvě tradičního a letos jubilejního 10. ročníku veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2014,  který  se  koná  ve  dnech  25. - 27. září 2014 v nové hale TJ Lokomotivy, Úslavská 75, Plzeň.

Načerpejte nekonečné možnosti kam cestovat, kam na dovolenou. Přijďte si užít bohatý doprovodný program, který vám nabídne skvělé hudební zážitky, překvapením bude Hvězdná autogramiáda pokořitele K2 Honzy Trávníčka,  nedočkaví soutěžící se dočkají vyhlášení vítěze soutěže Prázdninové štafety.  Přijďte si zahrát skvělé interaktivní soutěže o zajímavé ceny, bavte se a zkuste vlastní pokusy u exponátů Techmania Science Center.

Zajděte na ITEP na Bavorskou sobotu a vychutnejte si ji za tónů bavorské hudby, jděte přímo za nosem za vůní bavorských specialit. Ochutnejte bavorská piva, nabídněte si ochutnávky české i zahraniční kuchyně.

S letošním veletrhem „Cestovní horečka pokračuje...!“.

Těšíme se na vás!

Vstup: vstupné na veletrh ITEP 2014 a všechny doprovodné programy je zcela zdarma.

Termín: 25. – 27. 09. 2014

Otevírací doba: čtvrtek a pátek 10:00 – 18:00, sobota 10:00 – 17:00

Místo konání: Městská hala Lokomotiva, Úslavská ulice, Plzeň

Dostupnost MHD: Tramvaj č.2 - směr Slovany - zastávka "Habrmannova", Trolejbus č.12 - směr Božkov - zastávka "Sladkovského"

 

 

Naposledy upravil: Beránek Filip (08.04.2015)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ