Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

Tisková konference na téma veletrh ITEP v mediálním centru Orbis přilákala řadu novinářů

Tisková konference  na téma veletrh ITEP v mediálním centru Orbis přilákala řadu novinářů

Ve čtvrtek 13. září proběhla tisková konference v mediálním centru Orbis v sídle agentury CzechTourism v Praze na Vinohradech.

Pozvaní novináři tak dostali možnost dozvědět se vše  o již  8. ročníku veletrhu mezinárodního cestovního ruchu ITEP, jehož je Plzeňský kraj realizátorem.  Letos otevře své brány již ve čtvrtek 20. září v 10. 00 hodin v prostorách městské haly TJ Lokomotiva v Plzni na Slovanech.

Na zvídavé otázky novinářů nejen na téma ITEP byly připraveny odpovídat vedoucí odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu Ing. Ilona Svobodová a také vedoucí oddělení cestovního ruchu Bc. Ilona Šnebergerová. „Novinářům byly představeny také nové publikace a mapy, které vydal Plzeňský kraj pro letošní turistickou sezónu a budou dostupné na výstavním stánku kraje a města Plzeň právě na veletrhu ITEP“ doplňuje Ing. Alena Svobodová.

Poděkování patří i agentuře CzechTourism, která poskytla prostory pro konání tiskové konference a zároveň i finančně podpořila konání veletrhu ITEP 2012. Záštitu nad jeho konáním převzal  Ministr pro místní rozvoj České republiky Ing. Kamil Jankovský a také generální ředitel agentury CzechTourism Ing. Rostislav Vondruška.

I svoji expozicí se na veletrhu představí  CzechTourism, který se aktivně ve spolupráci s Plzeňským krajem   podílí na propagaci cestovního ruchu našeho kraje v rámci České republiky, ale i v  zahraničí. 

Na veletrh přijede představit webový portál „Kudy z nudy“- katalog tipů nejen na výlety. Portál www.kudyznudy.cz přináší milovníkům výletů za poznáním i netradičních zážitků přehled zajímavých aktivit a připravovaných akcí z celé České republiky. Zároveň seznámí návštěvníky s projektem Czech Specials aneb Ochutnejte Českou republiku, který se snaží prostřednictvím kulinářských specialit představit a zatraktivnit turistické regiony pro návštěvníky. Vše o projektu najdete na stránkách www.czechspecials.cz.

Více informací o veletrhu naleznete v příloze.

Naposledy upravil: Beránek Filip (17.09.2012)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ