Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

Veletrh ITEP slavil opět úspěchy

Veletrh ITEP slavil opět úspěchy

ITEP, třetí největší veletrh cestovního ruchu v Čechách, hostil Plzeňský kraj v Městské hale TJ Lokomotiva na Slovanech ve dnech od 25. do 27. září 2014.

Již deset let nabízí milovníkům cestování, poznání i turistiky nepřeberné množství informací a zábavy. Byla zaznamenána rekordní návštěvnost nejen v počtu příchozích návštěvníků, ale i v počtu vystavovatelů.

Na veletrhu se představilo více jak 120 vystavovatelů z České republiky a zahraničí. Nejvzdálenějším vystavovatelem byla čínská provincie Zhejiang, sympatické Číňanky přivezly do Plzně propagační materiály a také spoustu suvenýrů včetně tradičních čínských hůlek. „Jde o partnerskou provincii Plzeňského kraje. Dále tu byli vystavovatelé z Rakouska, Německa a Slovenska,“ vysvětlila vedoucí odboru kultury, památkové péče a cestovního ruchu Plzeňského kraje Ing. Alena Svobodová.

Na podiu i ve venkovních prostorech probíhal po tři dny bohatý program a návštěvníci si z veletrhu nosili nejen cestovní brožury, mapy, průvodce, katalogy, ale také obrovské zážitky.

Letos pořadatelé přišli s novinkou „Křeslo pro hosta“, která měla obrovský úspěch. Návštěvníci zaujatě sledovali např. vyprávění plzeňského horolezce Jana Trávníčka, který v červenci zdolal jako pátý Čech druhou nejvyšší horu světa K2. V křesle usedl také plzeňský herec a dabér Martin Stránský nebo jedna z legend plzeňského hokeje Bohuslav Ebermann.

A ještě jedním nej se může letošní ITEP pochlubit – největší frontou. Ještě než se ve čtvrtek 25.9.2014 otevřely brány veletrhu, stála před halou na Slovanech obrovská fronta nedočkavých milovníků turistiky.

Naposledy upravil: Beránek Filip (23.04.2015)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ