Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

Veletrh cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2009

Veletrh cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2009

5. ročník Veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2009, 22. – 24. října 2009 Dům kultury INWEST-K v Plzni. Veletrh je pořádaný pod záštitou ředitele České centrály cestovního ruchu – CzechTourismu Ing. Rostislava Vondrušky.

 

Vážení vystavovatelé ITEP 2009,


dovolte, abychom Vám poděkovali za spolupráci, podporu a aktivní účast na jubilejním V. ročníku Veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2009, který byl propagačním partnerem Česko-slovenských dnů v Plzni.

Doufáme, že Vás potěší propagační filmový záznam o průběhu veletrhu a soubor dokumentačních fotografií, které Vám budou během měsíce odeslány poštou.

Závěrečnou zprávu o ITEP 2009 včetně vyhodnocení anket návštěvníků i Vás, vystavovatelů, najdete na webových stránkách www.turisturaj.cz (ITEP).

Věříme, že příležitost prezentovat Vaši obec, město, mikroregion, organizaci či firmu využijete i příští rok a přijmete nabídku na ITEP 2010. Veletrh se bude konat ve dnech 21. – 23. října 2010. Přihlášku a podmínky účasti najdete od února 2010 opět na našich webových stránkách www.turisturaj.cz (ITEP).


 

           
                   Realizační tým ITEP  

Naposledy upravil: Beránek Filip (07.01.2011)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ