Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

ITEP 2012 - pokyny, formuláře, informace

ITEP 2012 - pokyny, formuláře, informace

Přijměte naše pozvání na 8. ročník Veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2012, který se tak jak v minulém roce bude konat v hale TJ Lokomotiva Plzeň v Úslavské ulici v Plzni na Slovanech.

 

Základní informace

8. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2012 se uskuteční od čtvrtka 20. září do soboty 22. září v nové hale v Městské hale Lokomotiva v Plzni Úslavské ulici. Vstup na veletrh včetně všech doprovodných programů je zcela zdarma.

Vystavují Češi, Němci,  Slováci, Maďaři

Počet vystavovatelů na ITEPu se každoročně zvyšuje a nabídka je stále atraktivnější. Na veletrhu se prezentuje většina turistických cílů z Plzeňského kraje, ale také celé ČR a zahraničí. Letos  budou v Plzni vystavovat i zástupci z Maďarska. Kromě zlatavého plzeňského moku se bude  ochutnávat pravý bavorský „šnaps“- původní bylinný likér a to v rámci bavorské soboty. Její dopoledne bude patřit  prezentaci lidových řemesel a typického kulturního umění německých hostů. Odpoledne bude patřit bavorským tradicím, představení regionu a tak místním kulinářským specialitám. Veřejnost se tak může těšit na ochutnávky pravé bavorské uzeniny „bratwurstu“, bavorských preclíků, čepovat se bude pivo Pffeferbrauerei.

Očekává se rekordní návštěvnost

Veletrh ITEP každoročně přivítá tisíce návštěvníků. Díky stále se zvyšující úrovni veletrhu a také změně termínu konání o měsíc dříve je očekávána na letošním 8. ročníku rekordní návštěvnost.

ITEP – rozmanitá nabídka pro cestovatele a turisty

Také letos si na své přijdou na veletrhu na své vyznavači všech druhů cestování a turistiky. Díky ITEPu můžete poznat různá místa v Plzeňském kraji, ale i České republice a zahraničí a získat o nich kompletní informace. K mání budou opět mapy, cyklomapy, nové propagační materiály,   nabídky pobytů, hotelů, ubytování, cestovní brožury a další materiály cestovního ruchu.

Proběhnou semináře a workshopy

Novinka minulého ročníku veletrhu je nabídka seminářů a workshopů, na které je vstup rovněž zdarma. Přednášet budou odborníci na různá témata. Dozvíte se vše o marketingu a reklamě v cestovním ruchu, propagaci některých regionů, spolupráci regionálních organizací, vzdělávání v oboru CR apod. Zajímavé budou jistě i cestovatelské prezentace z exotických zemí. Seznam všech přednášek najdete na www.turisturaj.cz.

Nejen cestování, ale i zábava

Připraven je bohatý doprovodný program. Po celou dobu veletrhu budou probíhat degustace produktů Plzeňského Prazdroje a.s., ochutnávky regionálních potravin a kulinářských specialit z ostatních koutů Čech i zahraničí, ukázky tradičních řemesel, interaktivní program pro děti i dospělé – nácvik outdoorových aktivit, zábavné dílny pro děti,prezentace plzeňského zoologické a botanické zahrady, křest kuchařské knihy Mirky Kuntzmannové a mnoho dalšího.  Zahrají dudáci, jazzmani, vystoupí taneční soubory. Kompletní doprovodný program najdete na www.turisturaj.cz

Praktické informace:

Vstup:  vstupné na veletrh ITEP 2012 a všechny doprovodné programy je zcela zdarma.

Termín:  20. – 22. 09. 2012

Otevírací doba:  čtvrtek a pátek 10:00 – 18:00, sobota 10:00 – 17:00

Místo konání:  Městská hala Lokomotiva, Úslavská ulice, Plzeň

Dostupnost MHD:  Tramvaj č.2 - směr Slovany - zastávka "Habrmannova", Trolejbus č.12 - směr Božkov - zastávka "Sladkovského"

Naposledy upravil: Beránek Filip (15.01.2013)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ