Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

Kina

Kina

V Plzeňském kraji se nachází velké množství kin. Téměř každé větší město disponuje klasickým či letním kinem. Návštěvníci mohou shlédnout velké množství filmů, od těch, u kterých se budete bát, až po filmy pro ty nejmenší.

Obliba návštěv těchto zařízení ještě narostla vybudováním dvou multikin v Plzni. První, Cinema City, se nachází v 1. patře nákupního a zábavního centra Plzeň Plaza a nabízí 10 promítacích sálů. Druhé, Multikino Cinestar Plzeň, najdeme v nákupní zóně Olympia Plzeň. Bylo otevřeno v únoru 2006 a disponuje osmi sály s celkovým počtem křesel 1514. Do každého sálu je bezbariérový přístup.

Cinema City - Kino Cinema City se nachází v 1. patře nákupního a zábavního centra Plzeň Plaza. Multikino nabízí 10 promítacích sálů.

Multikino Cinestar Plzeň - Nachází se v nákupní zóně Olympia Plzeň. Provozovatelem je společnost CineStar s.r.o. Multikino bylo otevřeno v únoru 2006. Multikino disponuje osmi sály s celkovým počtem křesel 1514. Do každého sálu je bezbariérový přístup, s celkem 15 místy pro osoby tělesně postižené.

Naposledy upravil: Sýkorová Jana (12.07.2010)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ