Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

Ubytování v Plzeňském kraji

Ubytování v Plzeňském kraji

Chcete se ubytovat přímo na golfovém hřišti, bydlet v přírodě, wellness hotelu, v historickém lázeňském domě nebo zažít s vašimi dětmi trochu dobrodružství v kempu u vody?

 

 

 

UBYTOVÁNÍ MŮŽETE VYHLEDAT ZDE

V Plzeňském kraji není nic nemožné!!! Ubytovat se můžete v celé řadě ubytovacích zařízení všech kategorií. K dispozici jsou luxusní hotely, hotely střední kategorie i menší penziony. V kraji najdete i velké množství kempů s dobrými službami. V Plzeňském kraji byla vystavěna i řada nových hotelových komplexů, které jsou vhodné pro uspořádání kongresů a disponují kvalitním technickým vybavením.

Nejobvyklejší způsob ubytování nabízí škálu od 1* do 5* hotelů. Podle úrovně poskytuje služby od těch základních po nejvybranější. V běžné nabídce od 1* nechybí snídaně, samozřejmostí jsou sociální zařízení a hygienické potřeby.

 Ubytování rodinného charakteru nabízí klid a pohodlí, které ocení rodiny s dětmi stejně jako individuální turisté. Penziony se vyznačují nejen osobním přístupem a často nadstandardním vybavením, ale mohou překvapit i svými příznivými cenami již od 15 eur.

Naposledy upravil: Beránek Filip (26.02.2014)

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ