Plzeňský kraj - turistů ráj (turistický portál Plzeňského kraje) 
JaroLétoPodzimZima

 • Veletrh cestovního ruchu ITEP po stopách filmu

  Veletrh cestovního ruchu ITEP po stopách filmu

  Rodina Klusálkových coby maskoti vás s radostí opět po roce zvou na 11. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2015, který se koná ve dnech 24. – 26. září 2015 tradičně v prostorách nové haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, Plzeň.

 • ITEP 2015

  ITEP 2015

  11. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2015, se již tradičně bude konat v hale TJ Lokomotiva Plzeň v Úslavské ulici v Plzni na Slovanech, od 24. - 26. září.

 • pivnicyklotrasy.cz

  pivnicyklotrasy.cz

  Věděli jste, že se v Plzni a jejím okolí uvaří za rok více než 100 druhů piv? A víte, že na Plzeňsku můžete objevit a poznat zhruba stovku pivovarnických památek a zajímavostí? Ne? Pak možná právě pro Vás je tu nový projekt www.pivnicyklotrasy.cz.

 • V Muzeu na demarkační linii vRokycanech na děti nezapomínají, v závěru prázdnin pro děti připravují hned několik zajímavých akcí

  V Muzeu na demarkační linii vRokycanech na děti nezapomínají, v závěru prázdnin pro děti připravují hned několik zajímavých akcí

  Největší nestátní vojenské muzeum v ČR - Muzeum na demarkační linii v Rokycanech připravilo na závěr prázdnin akce pro děti.

 • Znáte Plzeňský kraj?

  Znáte Plzeňský kraj?

  Vzpomenete si, kde všude jste v Plzeňském kraji byli? Co vše jste již shlédli a navštívili? Víte, kde přesně se v Plzeňském kraji daná muzea, hrady, zámky a další turistické atraktivity nacházejí?

 • 9 týdnů baroka

  9 týdnů baroka

  Vůně, chutě, hudba, památky, obrazy a krajina baroka na vás čekají v 9 letních týdnech v 9 oblastech Plzeňského kraje. Festival 9 týdnů baroka zve na každodenní program po celých 63 dní v 63 lokalitách západních Čech.

 • Veletrh cestovního ruchu ITEP zve po stopách filmu

  Veletrh cestovního ruchu ITEP zve po stopách filmu

  Rodina Klusálkových vás s radostí zve opět po roce na 11. ročník veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP, konajícího se ve dnech 24. – 26. září 2015 tradičně v prostorách nové haly TJ Lokomotiva, Úslavská 75, Plzeň.

 • Obří loutky v Plzni

  Obří loutky v Plzni

  Jako poctu tradici plzeňskému loutkářství, do které spadají velikáni jako Josef Skupa nebo Jiří Trnka, uvádí Plzeň 2015 a společnosti ArtProm neopakovatelné představení obřích loutek španělské divadelní skupiny Carros De Foc.

 • Bezplatné prohlídky historického centra Klatov

  Bezplatné prohlídky historického centra Klatov

  Informace o konání prázdninových bezplatných prohlídek historického centra pro veřejnost. Konají se každou sobotu od 4.7., poslední prohlídka je 5.9. Termíny jsou tedy: 4.7., 11.7., 18.7., 25.7., 1.8., 8.8., 15.8., 22.8., 29.8. a 5.9.

 • Podzim v alpinu 2015

  Podzim v alpinu 2015

  Ač si to mnozí z nás ještě nechtějí připustit, více než polovina roku je již za námi, léto pomalu končí a blíží se podzim.

 • Dožínky Plzeňského kraje 2015 a Přeštické pivní slavnosti

  Dožínky Plzeňského kraje 2015 a Přeštické pivní slavnosti

  Dožínkové slavnosti Plzeňského kraje jsou v roce 2015 spojeny s Přeštickými pivními slavnostmi. Hlavní program se uskuteční na Masarykově náměstí od 11:00 hodin.

 • Farmářské trhy v Prazdroji

  Farmářské trhy v Prazdroji

  Třikrát letos Plzeňské farmářské trhy netradičně zavítají na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj - v sobotu 13. června, 22. srpna a 19. září od 8 do 13 hodin.

 • KOČÁREM DO POHÁDKY!

  KOČÁREM DO POHÁDKY!

  V dnešní přetechnizované době se mnozí z nás rádi alespoň na chvíli zastaví a vychutnají si ten jedinečný pocit z projížďky luxusním historickým kočárem v přenádherném okolí vodního hradu Švihov.

 • Plzeňský kraj má nové výstavní prostory v Bavorské Rudě

  Plzeňský kraj má nové výstavní prostory v Bavorské Rudě

  V prostorách galerie Kuns(t)räume grenzenlos v Bavorské Rudě byla v úterý 31. března 2015 v rámci velikonočního programu slavnostně otevřena expozice Plzeňského kraje v Bavorské Rudě.

 • Přijďte si užít 9 týdnů baroka

  Přijďte si užít 9 týdnů baroka

  Kulturní krajinou Čech kráčejí dějiny už několik tisíc let. Nepřehlédnutelnou stopu tu však zanechalo především baroko. Proto projekt Evropské hlavní město kultury 2015 přichází s velkým letním festivalem nazvaným 9 týdnů baroka.

 • Navštivte nově otevřenou prohlídkovou trasu Loosovými interiéry

  Navštivte nově otevřenou prohlídkovou trasu Loosovými interiéry

  S novou turistickou sezonou nabízí Plzeň další z turistických lákadel – komentované prohlídky bytových interiérů od světově proslulého architekta Adolfa Loose.

 • Židovská minulost Spáleného Poříčí

  Židovská minulost Spáleného Poříčí

  Židovské osídlení Spáleného Poříčí

 • Novinky ze ZOO

  Novinky ze ZOO

  V zoo se začaly budovat dva nové pavilony, Zoologická zahrada připravuje stálou expozici věnovanou cestovatelské dvojici Zikmundovi a Hanzelkovi

 


 

Specifikujte cíle:

Mapa okresů

TachovDomažliceKlatovyRokycanyPlzeň-severPlzeň-jihPlzeň-město

Název 

Okres 

Typ