Plzeňský kraj - turistů ráj

lupa

Prázdninová štafeta

Prázdninová štafeta

Už je to tady! Velké letní putování v soutěži „Prázdninová štafeta 2019“. Přihlaste se a hrajte, letos již o měsíc dříve, od 1. června a tradičně do 31. srpna 2019 o rodinný zájezd BUSTOUR FOLTÝNOVÁ a mnoho dalších hodnotných cen.

 

Soutěž pořádá Plzeňský kraj ve spolupráci se Zoologickou a botanickou zahradou města Plzně, Správou informačních technologií města Plzně a Středisko volného času RADOVÁNEK. Díky elektronické podobě soutěže se dozvíte nejen o turistických cílech, ale i letních akcích pořádaných v Plzeňském kraji.
Vyberte si z nabízených 50 cílů, vyfoťte se u nich a zašlete je přes webovou aplikaci k vyhodnocení.  Po dosažení minimálně 15 cílů budete automaticky zařazeni do slosování o hlavní ceny. Štafeta je určena pro děti a mládež do 18 let, nově jsou zjednodušená pravidla soutěže. Letošní ročník vás zavede nejen za barokními památkami Západočeského baroka www.zapadoceskebaroko.cz, ale i za přírodou a turistickými zajímavostmi na Šumavu.
Přijďte na ITEP! Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen se uskuteční tradičně na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2019, který se koná od 19. – 21. září 2019 v halách TJ Lokomotiva v Plzni www.itep-plzen.cz.
Kompletní informace a pravidla soutěže naleznete na http://stafeta.plzensky-kraj.cz.

Akce